В мого чоловіка був старший брат, він помер в молодому віці. І моя свекруха чомусь вирішила, що це хтось щось зробив йому погане" . Ну Ви зрозуміли. Я в таке не вірю.Свекруха привезла додому "бабку ", щоб та щось поговорила.
Маю двох діток, хлопчику 2 роки, він неспокійно спить вночі. І свекруха причепилась, щоб я прийшла з дитиною, хай та "баба" і нам поговорить. Я не хотіла! Але пішла, щоб не образити свекруху. І та жінка помолилась , і взяла Одяг моєї дитини" відговорити" вдома. Взяла гроші, та одяг дитячий не віддала, каже що десь загубився.І тепер я вже сама почала боятись, щоб вона нічого поганого там не робила. Хоч я в це не вірю, та ця думка переслідує мене. І я дуже каюсь,Що пішла заради свекрухи, щоб бути "доброю". Що мені робити?Совість мені не дає спокою. Дякую.

Дорога Лідіє, на запитаня що робити? Відповідь одна - йти до сповіді, та ще й свекрусі сказати щоб висповідалась, бо тільки через Святі Тайни Сповіді та Святого Причастя, ми нищимо будь яку дію зла на нас. З дитиною підіть до священика, нехай помолиться над ним. На майбутнє завжди ігноруйте подібні поради, тому що будь яке ворожіння є важким гріхом проти першої заповіді Божої - Нехай не буде в тебе інших богів окрім Мене. І це стосується як до тих, хто проводить цей обряд так і до тих, хто звертається до ворожки. Не бійтеся, а моліться і Господь буде оберігати Вас і вашу сім'ю. З молитвою за Вас, о. Віталій.