Шлюб: 02.09.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Малецький Володимир, 1991 р. н., православного віровизнання, народжений в м. Борщів, Тернопільської обл., проживає в смт. Скала-Подільська, Тернопільської обл.; cтану вільного.
  • Грицак Надія, 1993 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в смт. Лисець, Тисменицького р-ну.; cтану вільного.

Якщо комусь відомо про перешкоди щодо укладення св. Тайни Подружжя цими нареченим, просимо звернутися до парафіяльного уряду.

Шлюб: 22.09.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Сляднєв Олександр, 1993 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Петрів, Тлумацького р-ну; cтану вільного.
  • Гутовська Лілія, 1997 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена та  проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Шлюб: 15.09.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Масляк Тарас, 1988 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та  проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

• Калитчук Мар'яна, 1991 р. н.,  греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в с. Нараївка, Галицького р-ну; cтану вільного.

Якщо комусь відомо про перешкоди щодо укладення св. Тайни Подружжя цими нареченими, просимо звернутися до парафіяльного уряду.

Шлюб: 21.09.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Сенюк Назар, 1989 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений в смт. Більшівці, Галицького р-ну, проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

• Барта Мар'яна, 1992 р. н.,  греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Шлюб: 01.08.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Даниш Богдан, 1993 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Іллінці, Снятинського р-ну; cтану вільного.

• Матійчук Аліна, 1998 р. н.,  греко-католицького віровизнання, народжена в с. Іллінці, Снятинського р-ну, проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Шлюб: 16.09.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Русин Юрій, 1988 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений в м. Калуш, проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Гаргай Надія, 1991 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Городок, Львівської обл., проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Шлюб: 27.04.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Сарабин Володимир, 1997 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений с. Горожанка,  проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

• Медвідь Юлія, 1996 р. н.,  греко-католицького віровизнання, народжена в с. Підлісне, проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.