Шлюб: 15.10.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Іван Онуфрик, 1993 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Христина Якимів, 1990 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Веймар (Німеччина), проживає в м. Болехів; cтану вільного.

Якщо комусь відомо про перешкоди щодо укладення св. Тайни Подружжя цими нареченим, просимо звернутися до парафіяльного уряду.

Шлюб: 07.10.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Віталій Федорак, 1990 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в  м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Вікторія Макар, 1993 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в  м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Шлюб: 30.09.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Тарас Андріїв, 1992 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Вишнів, Рогатинського р-ну; cтану вільного.
  • Юлія Бойчук, 1992 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Івано-Франківську, проживає в смт. Войнилів; cтану вільного.

Шлюб: 27.05.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Микола Дичкевич, 1990 р.н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Надія Костів, 1991 р.н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Фраківську; cтану вільного.

Шлюб: 22.01.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Бацур Олександр, 1991 р.н., православного віровизнання, народжений в м. Тернополі, проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Бедзюк Ірина 1994 р.н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Шлюб: 06.11.2016

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Бойко Василь, 1990 р.н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Красна, Надвірнянського району; cтану вільного.
  • Свирид Наталія 1995 р.н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в с. Негівці, Калуського району; cтану вільного.

Шлюб: 10.01.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Сеник Богдан, 1989 р.н., греко-католицького віровизнання, народжений в м. Воркута, Росія, проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Тиханська Світлана 1982 р.н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.