Шлюб: 20.10.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Андрій Бенько, 1988 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Крихівці; cтану вільного.
  • Надія Клапчук, 1990 р. н., православного віровизнання, народжена та проживає в с. Матеївці; cтану вільного.

Якщо комусь відомо про перешкоди щодо укладення св. Тайни Подружжя цими нареченим, просимо звернутися до парафіяльного уряду.

Шлюб: 21.10.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Роман Барган, 1991 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений в м. Івано-Франківську, проживає в с. Угринів, Тисменицького р-ну; cтану вільного.
  • Вікторія Квасниця, 1993 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Шлюб: 30.09.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Сергій Лаур, 1989 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений в м. Резіна (Молдова), проживає в с. Юнашків, Рогатинського р-ну; cтану вільного.
  • Інна Ластівка, 1995 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в смт. Скала-Подільська, Борщівського р-ну, проживає в м. Івано-Франківськ; cтану вільного.

Шлюб: 15.10.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Іван Онуфрик, 1993 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Христина Якимів, 1990 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Веймар (Німеччина), проживає в м. Болехів; cтану вільного.

Шлюб: 07.10.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Віталій Федорак, 1990 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в  м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Вікторія Макар, 1993 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в  м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Шлюб: 30.09.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Тарас Андріїв, 1992 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Вишнів, Рогатинського р-ну; cтану вільного.
  • Юлія Бойчук, 1992 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Івано-Франківську, проживає в смт. Войнилів; cтану вільного.

Шлюб: 27.05.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Микола Дичкевич, 1990 р.н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Надія Костів, 1991 р.н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Фраківську; cтану вільного.