Шлюб: 20.04.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Никорович Ростислав, 1988 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

• Мураховська Анастасія, 1993 р. н., православного віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Якщо комусь відомо про перешкоди щодо укладення св. Тайни Подружжя цими нареченим, просимо звернутися до парафіяльного уряду.

Шлюб: 22.04.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Максюк Андрій, 1991 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

• Свистяк Наталія, 1995 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена тапроживає в с. Черніїв, Тисменицького р-ну; cтану вільного.

Шлюб: 19.05.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Андрій Павлів, 1994 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений в м. Тернополі, проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Тетяна Мартинців, 1995 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Івано-Франківську, проживає в с. Крихівці; cтану вільного.

Шлюб: 18.05.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Володимир Лазорко, 1996 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Анастасія Витвицька, 1997 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Івано-Франківську, проживає в с. Вовчинець; cтану вільного.

Шлюб: 01.06.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Ігор Шереньга, 1992 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.
  • Мар'яна Присяжнюк, 1993 р. н., православного віровизнання, народжена та проживає в с. Старі Кривотули, Тисменицького р-ну; cтану вільного.

Шлюб: 13.05.2018

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Михайло Качанський, 1995 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Маріямпіль, Галицького р-ну; cтану вільного.
  • Мар'яна Буній, 1996 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Надвірна; cтану вільного.

Шлюб: 20.10.2017

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Андрій Бенько, 1988 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Крихівці; cтану вільного.
  • Надія Клапчук, 1990 р. н., православного віровизнання, народжена та проживає в с. Матеївці; cтану вільного.