Північ, Південь, Захід, Схід - цьогоріч наші діти об'єднались саме у такі команди та ми усі разом пізнавали Україну з Богом в однойменному таборі.

Щоденна Літургія, катехизація, молитва на вервиці за нашу Батьківщину, банси, конкурси, естафети, квести, майстер-клас плетіння вервиці, водний день, розмальовування футболок, дискотека та ще багато-багато іншого…. неймовірний заряд енергії один від одного - це все про табір 2022!

Мальовничі гори, свіже повітря та класна атмосфера тішили нас щодня.

Катехизація  цьогоріч була про апостола Павла, його шлях навернення та безмежну віру. Коли діти свідчать про пережиття особистої зустрічі з Христом радієш разом з ними.

Поділившись по регіонах учасники придумали оригінальні назви Північ - «Київські котлетки», Південь - «Чайки», Захід - «Ґазди»,  Схід - « Козаки сонячного Маріуполя»…протягом табору вони змагались у великій таборовій грі, за кількістю балів, що здобували за весь день у естафетах та конкурсах кожна команда отримувала відповідну кількість ходів на карті України та мала пройти відстань від мальовничої Ворохти до величного Києва через сонячний Південь та багатий Схід та в кінцевому результаті повернутися до Івано-франківська.

Щодня була цікава вечірня програма - шоу «Я люблю Україну», «Інтуїція», вечір «Тік-току», «Піжама party», вечір пісні.

Радіємо кожній дитині, яка була з нами! Ви усі неймовірні, особливі і просто найкращі, той сміх, радість та любов - це емоції, які залишаться найкращими спогадами, що дарує нам Господь!

Чекаємо на вас у нашому храмі та на зустрічах наших спільнот.