Щороку в першу неділю серпня відбувається проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич).

Дорогий о. Михайле, від імені наших священиків і парафіян вітаємо Вас з 15-літтям священства.

Дорогі у Христі! До Вашої уваги розпорядок Богослужінь у нашому храмі на свято Зіслання Святого Духа.

Дорогі у Христі, щиро запрошуємо Вас протягом цілого місяця червня молитися разом з нами Молебень до Христа Чоловіколюбця, прославляючи Його безмежну любов і милосердя до кожного з нас.

Дорогі у Христі, щиро запрошуємо Вас протягом цілого місяця травня молитися разом з нами Молебень до Пресвятої Богородиці, випрошуючи її заступництва та опіки для кожного з нас.

Дорогі парафіяни, дякуємо, що ви є з нами в режимі ONLINE!

Дорогі наші парафіяни! Ось і настав цей величний день Пасхального торжества. Ми радо вітаємо всіх Вас із світлим празником Христового Воскресіння.

Страсна субота – це переддень Воскресіння. Сьогодні наш Ісус самотньо спочиває тілом у гробі, запечатаному каменем.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з ONLINE розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на світлий празник Воскресіння Христового, що їх ми будемо транслювати на нашій Facebook сторінці.

Дорогі у Христі! Ми завжди важко переживаємо мить, коли близька для нас людина покидає цей світ. Ми сумуємо, плачемо, скорбимо.