"Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне" (Мт. 19:13) - такими словами звертається Ісус Христос до кожного батька та матері, адже християнське виховання змалку є запорукою формування свідомої людини в майбутньому.

Дорогі парафіяни, радо повідомляємо, що з цієї неділі відновлюємо недільні богослужіння для дітей в нижній частині нашого храму.

Сьогодні виповнилося 10 років з дня освячення нашого храму.

Невеличкий солодкий подарунок для наших парафіян.

Ще одна наша маленька мрія здійснилася.

Цьогорічне літо завершилося для нашої молодіжної спільноти чудовим відпочинком у мальовничому с. Заріччя.

Щороку в першу неділю серпня відбувається проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич).

Дорогий о. Михайле, від імені наших священиків і парафіян вітаємо Вас з 15-літтям священства.

Дорогі у Христі! До Вашої уваги розпорядок Богослужінь у нашому храмі на свято Зіслання Святого Духа.

Дорогі у Христі, щиро запрошуємо Вас протягом цілого місяця червня молитися разом з нами Молебень до Христа Чоловіколюбця, прославляючи Його безмежну любов і милосердя до кожного з нас.

Дорогі у Христі, щиро запрошуємо Вас протягом цілого місяця травня молитися разом з нами Молебень до Пресвятої Богородиці, випрошуючи її заступництва та опіки для кожного з нас.