З 9 по 13 серпня при нашому храмі проходив дитячий християнський табір "Канікули з Богом".

5-6 серпня відбулася ІV Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос. Наша молодь також активно взяла участь у прощі, долучившись до пішої ходи та спільних Богослужінь.

5-6 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Блаженіший Святослав, Глава і Отець УГКЦ.

14 липня, молодь нашої парафії вирушила у паломництво до духовного центру, що в селі Зарваниця, де в ці вихідні відбулася Загальнонаціональна проща.

З 22 по 25 червня, відбувся літній християнський табір для дітей нашої парафії у монастирі Сестер Пресвятої Родини, с. Гошів.

Сьогодні, 20 червня  вся наша парафіяльна родина вітає свого настоятеля прот. Михайла Клапківа з дванадцятою річницею ієрейських свячень.

В неділю, 18 червня, наша Церква відзначає свято Пресвятої Євхаристії. Цей празник завжди припадає на четвер, адже в цей день Христом було встановлено Тайну Євхаристії, а саме урочисте святкування переноситься на найближчу неділю.

Відбулася наша довгоочікувана проща до Крилоської чудотворної ікони Божої Матері. 26 травня, після вечірньої Служби Божої у нашому храмі, молодь вирушила у пішу прощу до Крилоса.

21 травня, наша парафіяльна спільнота знову вітала дітей, що приступили до Урочистого Святого Причастя. Цього року свято прийняття Урочистого Святого Причастя відбувалося у нашому храмі впродовж трьох неділь місяця травня.

За доброю традицією, у другу неділю травня, щороку ми відзначаємо День матері. Особливий подарунок для своїх матерів, піднесли у цей святковий день дітки з 12 школи, які урочисто прийняли до своїх сердець Ісуса у Святім Причасті.