З 7 по 12 серпня на нашій парафІЇ тривав традиційний щорічний християнський табір для дітей "Веселі канікули з Богом".

У суботу, 4 серпня розпочалася щорічна Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич).

26 липня до нашого храму завітали гості з м. Падерборна (Німеччина).

Вірні нашого храму долучилися до Всеукраїнської прощі в Зарваниці.

7 липня наша Церква відзначає подію народження Предтечі і Хрестителя Господнього Івана.

29 червня молодь нашої парафії здійснила пішу прощу до Крилоської чудотворної ікони Матері Божої.

В середу, 20 червня, в нашому храмі відбулася перша зустріч поколінь спільноти, заснованої Митрополитом Андреєм Шептицьким.

З 11 по 16 червня в с. Заріччя відбувся дитячий табір.

4 червня до нашої парафії завітали гості з Німеччини, що відвідали Івано-Франківськ у рамках робочого візиту до України.

Минулої п'ятниці разом з учнями 3-Г класу 23 школи відвідали духовний Марійський центр у с. Зарваниця.