У суботу, 16 березня, у нашому храмі відбулися реколекції для учасників християнської спільноти "Українська Молодь - Христові".

15 березня Хресну Дорогу у нашому храмі провели семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на час Великого Посту.

На занятті Недільної Школи діти дізналися про життя пророка Єремії.

Цієї суботи разом з дітками нашої парафіяльної спільноти ми відкрили для себе ще один празник церковного року - Стрітення Господнє.

Вчора в нашому храмі відбулася зустріч з дітьми Недільної школи.

Зустрітися разом у Божому храмі це завжди свято для наших дітей. Саме таку зустріч ми організували для учасників парафіяльної дитячої спільноти.

5 лютого у нашому храмі відбулися вечірні чування. Єднаючись у спільній молитві ми мали чудову нагоду роздумати про духовне значення різдвяних свят у житті кожного християнина.

У неділю, 27 січня у нашому храмі відбулася парафіяльна розколяда.

19 січня церква відзначає велике християнське свято, коли Бог явився людям у Пресвятій Трійці.