Сьогодні наша церква святкує ще одне величне свято - Богоявлення Господнє.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Йорданські свята 2022 року Божого.

13 січня діти нашої парафії відвідали льодову арену м. Калуша.

Дорогі парафіяни! У нашому храмі  проводиться запис на душпастирські відвідини ваших домівок з йорданською водою. Священики будуть освячувати ваші доми з середи (19 січня) по п'ятницю (21 січня).

Ці Різдвяні свята ми не сиділи вдома, але несли радісну новину про народження Христове в оселі наших парафіян.

У світлий празник Різдва Христового наша парафіяльна спільнота зібралася на спільну молитву у храмі.

Різдвяні богослужіння у нашому храмі розпочалися з Великого Повечір'я з Литією.

Як і кожного року, напередодні Різдвяних свят, до нашого храму передали Вифлеємський вогонь миру.

Цими днями, у різдвяний час, парафіяни нашого храму отримали пакунки з продуктами, які зможуть використати для приготування страв до святкового столу.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Різдвяні свята: