Щонеділі відбувається зустріч з найменшими.

Чувайте і моліться, щоб не ввійти у спокусу!

Щороку, 18 жовтня, по всьому світі проходить акція під гаслом «Мільйон дітей моляться на вервиці».

Цієї неділі уже вкотре відбулося заняття недільної школи!

Сьогодні в нашому храмі вперше цього року діти урочисто прийняли Ісуса до своїх чистих сердець.

Сьогодні в нашому храмі відбулася урочиста Божественна Літургія за участі студентів, викладачів та професорів Прикарпатського Національного Університету.

В нашому храмі відбувся благодійний книжковий ярмарок.

Північ, Південь, Захід, Схід - цьогоріч наші діти об'єднались саме у такі команди та ми усі разом пізнавали Україну з Богом в однойменному таборі.

Цьогорічна проща до Матері Божої у Зарваниці була по-особливому важлива, адже кожний з нас ніс у своїх серцях одне важливе прохання, яке об'єднує усіх - це мир на нашій рідній землі.

Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх. Івана 15:13.