З 11 по 16 червня в с. Заріччя відбувся дитячий табір.

4 червня до нашої парафії завітали гості з Німеччини, що відвідали Івано-Франківськ у рамках робочого візиту до України.

Минулої п'ятниці разом з учнями 3-Г класу 23 школи відвідали духовний Марійський центр у с. Зарваниця.

2 червня Дитяча Спільнота вирушила до мальовничого с. Погоня, щоб разом помолитися до Пресвятої Богородиці та розважитися на природі.

Суботній вечір запам'ятається надовго, адже у нашому храмі зібралася дитяча спільнота, щоб підбити підсумки наших щотижневих зустрічей.

У суботу відбулося свято для учнів 3-Б і 3-В класів 12 школи.

На сороковий день після Христового Воскресіння, ми завжди з радістю згадуємо подію, коли Ісус Христос славно вознісся на небо та засів праворуч Небесного Отця.

Цієї суботи діти урочисто прийняли Ісуса до своїх сердець.

Минулої суботи діти парафії вирушили в подорож до с. Крилос.

У Томину неділю наші парафіяни взяли участь у традиційних народних святкуваннях.