Сьогодні наша Церква відзначає свято Богоявлення Господнього.

Запрошуємо взяти участь у спільній подорожі до світової столиці молитви - Меджугор’є (Боснія і Герцеговина).

Дорогі парафіяни! У нашому храмі  проводиться запис на душпастирські відвідини ваших домівок з йорданською водою. Священики будуть освячувати ваші доми з неділі (19 січня) по вівторок (21 січня).

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Йорданські свята 2020 року Божого.

9 та 10 січня діти та молодь ставили різдвяні вертепи в оселях наших парафіян.

11 січня від парафії Різдва Пресвятої Богородиці відбулася духовно-пізнавальна поїздка до Різдвяного Львова.

Сьогодні наша парафіяльна спільнота урочисто відзначила празник Різдва Христового.

Різдвяні богослужіння у нашому храмі розпочалися з Великого Повечір'я з Литією. Велика парафіяльна родина разом заспівала стихи з пісні пророка Ісаї:"З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся, бо з нами Бог!"

Ранок, 6 січня розпочався у нашому храмі зі спільної молитви.

4 січня наша парафіяльна спільнота прийняла Вифлеємський Вогонь Миру.