19 по 21 лютого в Івано-Франківську перебував високоповажний гість, Генеральний директор БФ «Реновабіс» о. д-р Крістіан Гартль.

15 лютого Церква вшановує свято Стрітення Господнього.

«Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне» (Мт.19,14).

2 лютого на нашій парафії відбулася завершальна святкова подія різдвяного циклу.

29 січня в нашому храмі відбулися молитовні чування.

Сьогодні наша Церква відзначає свято Богоявлення Господнього.

Запрошуємо взяти участь у спільній подорожі до світової столиці молитви - Меджугор’є (Боснія і Герцеговина).

Дорогі парафіяни! У нашому храмі  проводиться запис на душпастирські відвідини ваших домівок з йорданською водою. Священики будуть освячувати ваші доми з неділі (19 січня) по вівторок (21 січня).

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Йорданські свята 2020 року Божого.

9 та 10 січня діти та молодь ставили різдвяні вертепи в оселях наших парафіян.