Дорогі парафіяни, брати і сестри у Христі! Незважаючи на важкі випробування, що випали на всіх нас, ми продовжуємо щоденно молитися за Вас у нашому храмі.

Дорогі у Христі!

У зв'язку з оголошенням пандемії, через поширення COVID-19, і запровадженням карантину на території України, закликаємо Вас, не нехтувати здоров'ям вашим та ваших близьких. На сьогоднішній день, на вимогу державної влади, діє заборона на зібрання більше 10 осіб, також це стосується участі у богослужіннях, на що звертає увагу і церковна влада.

У зв’язку із запровадженням карантину на території України, та прийнявши до уваги рекомендації Блаженнішого Святослава, з метою запобігання поширенню цієї недуги рекомендуємо і дуже просимо не нехтувати наступними порадами:

«Молімося за тих, хто захворів, за тих, хто найбільш вразливий до цього вірусу, а також за працівників охорони здоров’я, адже вони перебувають «на передовій», найбільше ризикують своїм життям заради безпеки і здоров’я українського суспільства».

Цієї п'ятниці семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії провели Хресну Дорогу у нашому храмі.

Дорогі парафіяни, запрошуємо під час Великого Посту разом зі священниками нашої парафії вивчати Святе Письмо.

28 лютого парафіяни та гості нашої парафії чисельно побували на молитовних чуваннях, приурочених початку Великого посту, де разом мали змогу помолитися вервицю, роздумати над Божим Словом, помолитися на Адорації та поспівати пісень на прославу нашого Господа.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на час Великого Посту.

У п’ятницю, 28 лютого, у нашому храмі відбудуться молитовні чування, які проведе молодь нашої парафії.

19 по 21 лютого в Івано-Франківську перебував високоповажний гість, Генеральний директор БФ «Реновабіс» о. д-р Крістіан Гартль.