У середу, 13 грудня, о 19:00, після вечірньої Святої Літургії у нижній частині нашого храму відбудеться перегляд фільму «Небеса реальні» та його обговорення.

Цієї неділі у нашому храмі відбулася чергова зустріч "Недільної школи".

На нашій парафії сьогодні молилися за мир в Україні.

У сьогоднішній день наша парафіяльна родина, священики та вірні, вітають свого настоятеля протоієрея Михайла Клапківа з Днем Народження.

Сьогодні в нашій Церкві розпочався Різдвяний піст, триватиме до Свят-вечора – 6 січня включно.

У неділю, 19 листопада в напередодні свята блаженної Йосафати, у нашому храмі відбулась молитва перед мощами блаженної, які нам були передані з Риму, з Генерального дому Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

У п'ятницю, 3 листопада, коли у школі ще тривали осінні канікули, діти нашої парафії вирушили до м. Калуша у пошуках пригод.

При нашому храмі активно проходить навчання для дітей.

Як провести вихідні цікаво, а головне - з користю?

Сьогодні наші парафіяни чисельно молилися у храмі, відзначаючи величне християнське свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.