У Томину неділю наші парафіяни взяли участь у традиційних народних святкуваннях.

Сьогодні з дітьми парафії вивчали третю частину служби Божої - Літургію Жертви.

У сьогоднішній недільний день наша Церква відзначає величне свято – Воскресіння Ісуса Христа.

З нагоди урочистого свята парафіяни молилися Вечірню з Літургією.

У день Страсної П'ятниці священики та парафіяни молилися біля Плащаниці.

Вірні нашого храму молилися перед Плащаницею.

За тиждень до світлого празника Воскресіння, ми з вами відзначаємо подію урочистого в'їзду Ісуса Христа в Єрусалим.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві «Різдва Пресвятої Богородиці» на світлий празник Воскресіння Христового.

Кожного року, за доброю традицією, у день, коли церква спогадує про воскресіння Лазаря,  на нашій парафії відбувся чин Соборування (Єлеопомазання).

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві «Різдва Пресвятої Богородиці» на час Страсного Тижня.