Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Йорданські свята 2021 року Божого.

Дорогі парафіяни! У нашому храмі  проводиться запис на душпастирські відвідини ваших домівок з йорданською водою. Священики будуть освячувати ваші доми з вівторка (19 січня) по четвер (21 січня).

Подарунки для найстарших парафіян.

Новий Євхаристійний набір та Євангеліє.

Дорогі парафіяни нашого храму! ⛪ Щиро вітаємо Вас з Різдвяними святами.🌨❄🌨

Напередодні різдвяних свят до нашого храму з далекого Вифлеєму прибув вогонь миру.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Різдвяні свята:

Дорогі парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві «Різдва Пресвятої Богородиці» на Новий Рік, 1 січня 2021 року:

20 грудня в нас на парафії відбувся благодійний ярмарок.

Чекали з нетерпінням)