Сьогодні на нашій парафії вірні молилися за щедрі ласки для о. Михайла з нагоди святкування Собору Архистратига Божого Михаїла.

Під час останньої зустрічі діти почули історію про гріх перших людей.

Цієї суботи разом з дітьми продовжували нашу подорож Старим Заповітом, а саме - книгою Буття.

На занятті недільної школи діти дізналися, як Бог сотворював людину.

31 жовтня на нашій парафії відбулись нічні чування. Молодь вирішила, що було б чудово в цей вечір об'єднатися у спільній молитві до Господа.

Цього тижня в недільній школі малеча дізналася історію про створення ангелів.

Щонеділі, одразу після св. Літургії, в храмі проходять зустрічі з найменшими дітками нашої парафії.

Молодь нашої парафії провела з дітьми катехизацію з використанням методів ейдетики.

Минулої суботи наші парафіяни відвідали історичний центр нашої Батьківщини - м. Львів, зокрема - місцевий аквапарк.

У неділю в нашому храмі парафіяни в особливий спосіб молилися за всіх поневолених недугою алкогольної залежності.