З 10 по 12 березня в м. Яремчі відбулися реколекції для парафіяльної молоді.

Учасники духовної віднови мали змогу провести вихідні, роздумуючи над словами Ісуса Христа, які Він промовляв, висячи на хресті. За цей час о. Віталій розкрив зміст слів Спасителя, якими Він звертався до Небесного Отця, апостола Івана, Марії, розбійника; звернув увагу на важливість прощення; про рай на землі - Святу Літургію; про дитячу любов християнина до Марії - Небесної Матері; про відчуття покинутості Ісуса, яке часто переживає людина у своєму житті; про Слово Боже, яке тамує нашу спрагу. 

Важливою була молитовна програма, адже за цей час ми молилися різні частини Добового кола, подібно до розпорядку монаших спільнот. Особливістю нашої мандрівки стала нічна молитва, коли у певний визначений час кожен мав обов'язок прийти до каплиці з іншою особою, таким чином творячи безперервну молитву в наміренні за Україну. В суботу на молодь чекав насичений день: спільна молитва, біблійний квест, поїздка в Гуцул-Ленд, перегляд фільму.

Щиро дякуємо о. Віталію та о. Андрію за духовні науки та провід протягом цього часу. Радіємо, що Бог так потужно діє і творить міцною духовну родину - нашу молодіжну спільноту.