У цей світлий день Христового Воскресіння вітаємо вас з найбільшим християнським святом – Пасхою.

Свято, що уособлює в собі перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Воскресне богослужіння в нашому храмі розпочалося відправою біля гробу Господнього, після чого священники урочисто занесли плащаницю на престіл та з іконою Воскресіння здійснили урочистий обхід навколо храму. Голосно, на все місто, лунав воскресний гімн: "Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим що в гробах життя дарував". Спільно помилившись Божественну Літургію, ми звершили чин пасхального благословення великодніх кошиків.

Дякуємо нашим дорогим захисникам, що ціною власного життя дарують нам можливість славити Бога і вимолювати миру для нашої неньки України.

Зі святом Вас!!!