У суботу, 9 травня, з благословення Преосвященного Архієпископа і Митрополита Кир Володимира, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці, відбувся VIII з’їзд спільноти «Матері в Молитві» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ приурочений 10-му ювілею заснування молитовного руху.

В програмі молитовного з’їзду були :Архієрейська Свята Літургія,  молитва на вервиці, спільна молитва матерів,  перегляд фільму, панахида за померлих матерів, зустріч з військовими та молебень до Пресвятої Богородиці.

Вже традиційно, Архієрейську Святу Літургію  в цей день очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, виголосивши науку про важливість материнської любові та тепла для кожної сім’ї  та всього нашого українського народу і на сам кінець,  уділивши всім присутнім матерям своє архіпастирське благословення.