В четвер, 29 жовтня, після вечірньої Святої Літургії, вже традиційно як і кожного останнього четверга місяця, у нашому храмі відбулася молитва за мир в Україні та цілому світі з ініціативи спільноти святого Егідія.

В особливіший спосіб всі присутні помолились за мир, спокій, цілісність, соборність України та за здоров'я її воїнів, а також молитовно згадали про Афганістан, Єгипет, Ізраїль, Ірак, Колумбію, Нігерію, Пакистан, Сирію та інші країни. На завершення запалили свічки – як символ надії на те, що найближчим часом настане мир в Україні, а перелік країн, охоплених війною, значно зменшиться.

Молитва за мир з ініціативи спільноти святого Егідія та за сприяння управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики відбувається традиційно кожного останнього четверга місяця.