Впродовж трьох днів, з 15 по 17 жовтня, молодь з Німеччини гостювала в Івано-Франківську, відкриваючи для себе культуру, ментальність, побут та колорит Прикарпаття. У кількості 18 осіб гості вже мали нагоду відвідати Львів, Рогатин, Тернопіль та прямуватимуть до столиці.

Пам'ятною для делегатів стала також зустріч з Предстоятелем Івано-Франківської Архієпархії Кир Володимиром Війтишином. Митрополит поділився своїми думками щодо розвитку соціального служіння в нашому краю, пригадавши, що останній Синод Єпископів нашої Церкви вже прийняв відповідні постанови щодо покращення соціального служіння для українців. Архієрей подякував гостям за активну співпрацю та благословив візитерів.

Кульмінацією відвідин стала спільна молитва Божественної Літургії у нашому храмі. Богослужіння очолив Економ Івано-Франківської Архієпархії та настоятель нашої парафії прот. Михайло Клапків. Спеціально для гостей Літургія служилась українською та німецькою мовами. На завершення Служби Божої о. Михайло привітав гостей та спільно з громадою заспівали їм многоліття.

З посиланням на сайт Архієпархії