Ще одне величне свято кличе у цей прекрасний недільний день до спільної молитви всіх християн, - свято Урочистого в'їзду Ісуса Христа у місто Єрусалим. В цей день ми посвячуємо вербові гілки, на знак пам'яті про цю величну подію.

Звичай освячення пальм (вербових гілок, квітучих галузок тощо) з’явився у церкві ще в ХІ ст.. Він з одного боку є пам’яткою про давню історичну подію в'їзду Ісуса Христа до Єрусалиму, а з іншого – нашим кроком до жертви, якою сьогодні є Служба Божа. Саме в цей день, ми всі приходимо до Божого храму, щоб спільно поєднатися у молитві щоб опісля розпочати найважливіший тиждень у нашому літургійному році та зустріти Воскреслого Христа у своєму серці.

Літургія цього дня згадує урочистий в’їзд Христа в Єрусалим, який знаменував собою безпосереднє наближення Його Страстей і хресної смерті. Люди, які Його вітали, кидали на дорогу плащі та зелені галузки, вигукуючи: «Осанна Синові Давида!»