14 липня, молодь нашої парафії вирушила у паломництво до духовного центру, що в селі Зарваниця, де в ці вихідні відбулася Загальнонаціональна проща.

Шлях був захоплюючим, бо ми побачили всю красу нашого рідного краю: мальовничі села, ріки, поля, ліси… Прямуючи до Бога, ми мали чудову нагоду милуватися сотвореною ним природою. У мандрівці ми навчилися бути одним цілим та відчувати потреби один одного.

Дійшовши до Зарваниці, ми долучилися до вечірнього свічкового походу, нічних чувань та концерту духовної пісні, прославляючи у такий спосіб Господа. Кульмінацією нашої пригоди була ранішня Свята Літургія, таємничий момент єднання Бога і людини.

Мандрівка була нелегкою, однак сил додавала мета – жертва Богові у своїх наміреннях. Адже паломництво – це не просто подорож, це завжди жертва – часу і зусиль, які Бог неодмінно прийме та винагородить.

Тож дякуємо Богові за те, що скріпляв нас під час подорожі, дякуємо Богородиці за духовну опіку над нами та нашою Батьківщиною.