Сьогодні, 1 вересня, за доброю традицією, з нагоди початку нового навчального року,  у нашому храмі служилася Архієрейська Божественна  Літургія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин разом зі священиками нашої парафії.

На спільну молитву прийшли як студенти, так і викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, щоби просити Божого благословення на новий навчальний період.

Митрополит Володимир заохотив ретельно ставитися до своїх навчальних обов'язків і тих, хто навчається, і тих, хто навчає.

«За християнським звичаєм найкраще розпочинати навчання, приступивши до Таїнств Сповіді та Євхаристії, взявши участь у Службі Божій. Сьогодні наш Господь поблагословить вас на цей новий навчальний рік, ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним, моральним життям, будувати міцний фундамент свого майбуття», − сказав Митрополит Володимир.

З подячним словом від пароха нашого храму прот. Михайла Клапківа, звернувся до Митрополита Володимира та ректорату Прикарпатського національного університету, отець Микола Шиманський.

На завершення, Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин помолився за Боже благословення для викладачів і студентів Університету та окропив усіх учасників урочистого богослужіння свяченою водою.

З посиланням на Прес-службу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ