Різдво Пресвятої Богородиці є першим великим святом у церковному календарі на початку нового церковного року за візантійською традицією, оскільки все почалося з народження Марії, яка стала Матір’ю всіх християн.

Різдво Богородиці є важливою подією в історії спасіння, адже воно заповідало найбільш радісну новину – прихід Месії. Церква, відзначаючи це свято, шанує всіх, хто був причетний до діла спасіння людського роду, а участь Пресвятої Богородиці у цій справі – найбільша, бо вона народила нам Ісуса Христа - нашого Спасителя.

Також у цей день наша парафія відзначає храмове свято. З цієї нагоди ми організували урочистий концерт, фотовиставку та солодкий стіл. Приємно, що в організації нам допомагали наші парафіяни.

Дякуємо всім, хто доклав зусилля для того, щоб на високому рівні провести наш храмовий празник: парафіяльному хорові, братам-семінаристам, Оксані Сливці, всім вірним нашого храму та гостям, що завітали до нас на свято.

Сьогодні, в День Різдва Пресвятої Богородиці, у щирих молитвах поручаймо нашій Неньці самих себе та весь наш народ. Вона, як добра мати, розуміє наші терпіння, наші потреби. З довір’ям прибігаймо до Пресвятої Богородиці і просімо заступництва серцем і устами. Ідімо за Нею, бо як казав папа Павло VI: «Марія завжди є тією дорогою, що веде до Христа».