У неділю, 19 листопада в напередодні свята блаженної Йосафати, у нашому храмі відбулась молитва перед мощами блаженної, які нам були передані з Риму, з Генерального дому Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

В цей день кожен, хто прийшов на недільну Святу Літургію, мав особливу нагоду молитися біля мощей блаженної Йосафати, випрошуючи у Господа Бога за її посередництвом необхідні ласки та дари. Зокрема, вірні випрошували миру і спокою для нашої Батьківщини, благословення для своїх рідних та близьких.

Йосафата Гордашевська народилася у 1869 році в місті Львові. Блаженна є співзасновницею жіночого монашества УГКЦ та покровителькою згромадження сестер Служебниць. Упродовж монашого служіння займалася вихованням дітей, працювала з молоддю, особливим чином дбала про чистоту та велич Божого храму. Повсякчасно була вірна Богові. Проголошена блаженною 27 червня 2001 року під час візиту папи Івана Павла ІІ в Україну.

Блаженна Йосафата сповіщає сучасній людині радикальну потребу й красу євангельського життя і хоче розбудити співчуття до потребуючих та турботу про них. Вона навчає нас гармонійно, зрівноважено втілити свою віру в життя, яка є злукою з Христом у любові до ближнього.

Сестра Йосафата була дуже чутливою до обставин свого часу й навчала сестер передавати вічні правди Євангелії в цьому історично-соціальному контексті. Така готовність відповісти на повсякчасний заклик Церкви відповідно до потреб часу робить с. Йосафату людиною всіх часів.