За доброю традицією, кожного року під час різдвяних свят ми прославляємо новонародженого Ісуса щирою молитвою та гучною колядою, що лунає у кожній християнській домівці.

Наша парафіяльна родина під проводом духовних отців також понесла цю радісну звістку в оселі наших парафіян, звіщаючи про те, що у Вифлеємських яслах народився наш Спаситель - Ісус Христос.

За прикладом пастушків та мудреців, котрі поспішили  до стаєнки щоб побачити новонародженого і ми всі гуртуємось навколо нашого Бога, що прийшов у цей світ, щоб нам дарувати мир, любов та вічне життя в небі.

Складаємо щиру подяку кожному, хто долучився цьогоріч до нашої спільної коляди, знайшов час та можливість разом понести Бога іншим людям. Дякуємо за ваші пожертви та ревно молимось за кожного.

Нехай благословить Вас Господь.