26 лютого учні Католицької школи-гімназії ім. св. Василія Великого провели для наших парафіян Хресну Дорогу.

По завершенні вечірньої Служби Божої з короткою проповіддю про важливість і значення Святої Тайни Покаяння звернувся до вірних о Назарій. Молитва Хресної Дороги - це нагода звернути увагу на наші відносини з Богом: чи вони тривають лише в періоди Великого посту та релігійних свят, або чи справді я не уявляю свого життя без Ісуса Христа.

Завдання кожного з нас,  це запросити Бога до свого життя і напевно що найбільш сприятливим для цього є саме час Великого посту, коли Церква подає нам до роздумів події Хресної Дороги нашого Спасителя, закликає до покаяння та навернення.

Від імені пароха та всіх вірних нашої парафії, щиро дякуємо молоді та дітям Католицької школи-гімназії, за спільну молитву Хресної Дороги, яку вони провели у нашому храмі.