Вчора молодь нашої парафії по-новому відкрила чергову сторінку Божого Слова.

Щовівторка парафіяльна молодіжна спільнота збирається разом, щоб ближче познайомитися з Богом через читання Святого Письма та спільні роздуми над біблійними уривками.

Цього разу до нас завітали гості - представники обласної спільноти "Українська Молодь - Христові". Теперішня активна діяльність учасників різних осередків по нашій області продовжує давню традицію засновників та діячів "УМХ" (серед них митрополит Андрей Шептицький, єпископи, священики та тисячі вірян), щоб якомога більше молодих людей познайомити з Ісусом Христом. Не менш важливою є теперішня праця, яка відображає гасло "УМХ": Тут знайдеш себе! Тут знайдеш Христа! Тут знайдеш себе у Христі!

Щиро дякуємо Андрію та Лесі за знайомство і бажаємо їм Божої допомоги у служінні нашій молоді.

Запрошуємо на зустрічі Біблійного кола, які відбуваються кожного вівторка о 19:00 годині в нижній частині нашого храму.