Кожного року, за доброю традицією, у день, коли церква спогадує про воскресіння Лазаря,  на нашій парафії відбувся чин Соборування (Єлеопомазання).

Таїнство Єлеопомазаня ще чудова нагода примиритися з Богом та відчути на собі силу Божого зцілення через сповідь та помазання освяченим єлеєм. Чисельні вірні та священики парафії духовно збагатилися з цієї святої тайни, підготовляючи, таким чином, своє серце до зустрічі з воскреслим Ісусом.

Від імені пароха нашої парафії, прот. Михайла Клапківа, всіх священиків та вірних, висловлюємо щиру подяку о. Руслану П’ясті, що разом з нами молився та очолив Чин Єлеопомазання.

Дивіться також: Люди, що йшли перед ним і ззаду, кликали: “Осанна Синові Давида! Благословен той, що йде в ім'я Господнє, осанна на висоті!” Мт. 12. 9