З нагоди урочистого свята парафіяни молилися Вечірню з Літургією.

Сьогодні Церква відзначає одне з найбільших свят на честь Пресвятої Богородиці. Та давня подія змінила життя всіх людей. Саме завдяки Марії Ісус Христос Воплотився і прийшов у цей світ, щоб виконати місію відкуплення людського роду.

По завершенні Літургії, о. Роман відслужив Чин "Духовного усиновлення ненародженої дитини" для спільноти "Матері в молитві", ціллю якого є зобов'язання молитовної опіки в наміренні дитини, якій загрожує смерть у лоні матері.

Додамо, що "Матері в молитві" є найбільшою спільнотою при нашій парафії, а її учасники часто присутні на святій Літургії. Ми вдячні матерям, що постійно моляться за наших діточок, внуків, похресників, віддаючи їхні життя під опіку Ісуса і Марії.

У цей святковий день дякуємо Богові за дар життя. Нехай Пресвята Богородиця огортає кожного із нас материнською опікою та любов'ю!