Минулої суботи діти парафії вирушили в подорож до с. Крилос.

В гостях нас приймав Андрій, голова обласної спільноти "Українська Молодь - Христові", який розповів про історію Давнього Галича. Опісля ми відвідали музей історії та побачили, в яких умовах жили наші давні предки, якими знаряддями праці вони користувалися. Також ми ознайомилися з видатними церковними діячами, портрети яких прикрашають стіни музею. Під час екскурсії дитяча спільнота зібралася на спільну молитву перед Галицькою чудотворною іконою в місцевому храмі.

Згодом діти захопливо мандрували селом, виконуючи різноманітні завдання великої гри. Кульмінацією відпочинку став спільний пікнік на природі, де кожен зміг власноруч приготувати сосиски на вогні.

Дякуємо Богові за чудову природу та яскраві враження, які постійно нас супроводжували під час спільної мандрівки.