В середу, 20 червня, в нашому храмі відбулася перша зустріч поколінь спільноти, заснованої Митрополитом Андреєм Шептицьким.

Урочистий захід розпочався зі спільної молитви на святій Літургії, на якій були присутні запрошені гості - теперішні активні учасники та колишні члени "УМХ", котрі проводили свою діяльність, починаючи з 1990-х років.

Під час заходу присутні ділилися своїми спогадами про минулі важливі події та акції, в яких брали участь, даючи мудрі настанови для теперішнього покоління, як продовжити місію спільноти - познайомити якомога більшу кількість людей з Ісусом Христом.

Ми щиро дякуємо Богові за можливість щирої зустрічі і віримо, що вона повториться, адже "УМХ" - це спільнота, яка єднає людей між собою та приводить їх до Бога.