На нашій парафії відбулося святкування престольного свята.

Різдво Пресвятої Богородиці - це подія, яка, безсумнівно, вплинула на історію всього людства. Для нас вона також важлива, адже саме цього дня, у 2010 році, було освячено храм, у якому молимося і сьогодні, куди прибігаємо, щоб віднайти душевний спокій та помолитися до Небесного Отця.

Тож ще звечора ми розпочали молитовні чування, роздумуючи про подію народження Пресвятої Богородиці у моліннях Великої Вечірні з Литією, проповіді отця Віталія та виставі молодіжної спільноти.

Сьогодні в храмі спільно молилися урочисту Божественну Літургію, а по завершенню о. Микола вручив парафіянам грамоти від імені Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира (Війтишина), відзначаючи їхній вагомий внесок у розвиток парафіяльної спільноти.

Згодом святкове дійство продовжилося у нижньому храмі, де брати-семінаристи, парафіяльний хор та Оксана Сливка порадували слухачів виконанням пісенних композицій.

Завдячуємо підтримці парафіянам, які завжди радо допомагають організувати свято та активно долучаються до молитовних заходів. Гуртуючись навколо спільної мети - прослави Діви Марії, - відтворюємо образ первісної спільноти християн, корті перебували в одному дусі та хвалили Бога.

Нехай  Пресвята Богородиця всіх вас винагородить щедрими ласками та огорне ваші сім'ї материнською любов'ю і опікою.