Мати Йосафата є засновницею Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

Коли їй виповнилося 18 років, відчула покликання до служіння у чернецтві та бажання допомагати людям у потребі. Особливу увагу приділяла вбогим, сиротам та хворим.

Життєвим кредом Блаженної було "Виховувати серце народу там, де в цьому є найбільша потреба". Її "секрет" полягав у тому, що всі свої думки, слова і вчинки вона спрямовувала до Бога. Мати Йосафата вражала своєю простотою у ставленні до всіх людей, за що заслужила нагороду від нашого Небесного Отця. Для нас вона є прикладом життя за Євангелієм.

З нагоди цього свята в нашому храмі відбулася Святкова Літургія, після якої кожен міг помолитися біля мощей. Тож просімо за посередництвом сестри Йосафати тих ласк, які потрібні для нашого духовного добра.