5 лютого у нашому храмі відбулися вечірні чування. Єднаючись у спільній молитві ми мали чудову нагоду роздумати про духовне значення різдвяних свят у житті кожного християнина.

Період літургійного року в якому ми зараз знаходимось - це час святкування різдвяних свят що знаходить своє завершення у празнику Стрітення Господнього.

Через свято Христового Різдва Бог приходить до всіх людей на землі, в празнику Стрітення Господь приходить до того хто Його чекає, до праведного Симеона, що ціле своє життя очікував приходу Месії, Спасителя світу. Так і кожен з нас має шукати Бога у своєму житті, а знайшовши, берегти Його у своєму серці та ділитися Його любов'ю з ближніми.

Молитовний вечір ми розпочали з Святої Літургії, після чого молилися вервицю, колядували, читали Святе Письмо та ділилися своїми роздумами у спільному колі.

Дякуємо всім, хто цей вечір молився разом з нами.