На занятті Недільної Школи діти дізналися про життя пророка Єремії.

Бог покликав Єремію ще коли він був юнаком, запевняючи, що буде його супроводжувати, куди б той не пішов.

Молодому пророкові було важко, адже він мав сповістити свій народ про нелегке майбутнє. Тоді сказав Господь Єремії: "Іди, купи собі глиняний глечик у гончаря... І розіб'єш його перед очима тих мужів, що йтимуть із тобою, і скажеш до них: Так каже Господь сил: Отак розіб'ю народ цей й це місто, як розбивають глечик, який не можна більше зліпити докупи."

У такий спосіб Бог дав людям зрозуміти, що зовсім скоро вони потраплять у неволю, а причиною тих подій є численні гріхи людей: непослух Богові, ідолопоклонство.

Водночас пророк закликав підкоритися волі Божій та не опускати рук. Господь цим вчинком навчає, що без Нього людина немає щасливого майбутнього.

Запрошуємо Вас, дорогі батьки, разом зі своїми дітками, на Святу Літургію, яка проводиться кожної неділі, об 11:00 в нижній частині нашого храму, під час якої діти можуть брати активну участь у Службі Божій, вже змалку пізнавати Бога у молитві, святому Причасті та на заняттях Недільної Школи.