Минулої п'ятниці парафіяни нашого храму молилися Хресну Дорогу за абортованих дітей, яку очолив о. Руслан П'яста.

Звертаючись до людей, о. Руслан наголосив про те, що ми повинні допомогти жінкам та дівчатам з відповідальністю прийняти дар материнства. Незалежно від того, чи мама погоджується народити дитину чи ні, Бог завжди шанує життя. Водночас отець пригадав, що відповідальність за гріх аборту є не лише на жінці, але на всіх, хто спричинився до цього вчинку.

Церква, як мати, хоче зцілити велику рану нашого суспільства та простягнути руку допомоги, пропонуючи шлях навернення жінкам, які є зранені гріхом аборту: примиритися з Богом, примиритися з дитиною та примиритися із самим собою. Ми, як християни, повинні докладати зусилля, щоб зберегти життя кожної ненародженої дитини та з пошаною ставитися до найбільшого дару, отриманого від Бога - дару життя.

Дякуємо, отче Руслане, за Ваше служіння для наших парафіян. Також дякуємо нашому парафіяльному хорові, який своїм співом супроводжував цю Хресну Дорогу.