У нашому храмі продовжуються страсні моління за участю гостей та служителів нашої парафії.

Минулої п'ятниці парафіяни молилися Хресну дорогу, яку співом та розважаннями супроводили священнослужителі нашого храму. Вчора, 1 квітня, зі своїми роздумами над Хресною Дорогою до нас завітав о. Ярослав Рохман, голова руху "За тверезість життя". Ця молитва була особлива тим, що в ній ми згадували всіх, хто поневолений недугою алкогольного узалежнення. Це традиційна Хресна Дорога, яку ми щороку проводимо на нашій парафії. Перед початком відправи о. Ярослав звернувся до всіх людей, наголосивши на актуальності цієї проблеми у суспільстві та нашій участі у боротьбі з нею.

На завершення о. Тарас Путько висловив слова вдячності гостю, закликавши всіх молитися за узалежнених та пригадав, що 13 числа кожного місяця у літургійних молитвах ми віддаємо поневолених алкогольною залежністю людей під опіку Божої Матері та просимо для них сили у цій нелегкій боротьбі.