Сьогодні у нашому храмі відбулися урочисті богослужіння з нагоди свята Воскресіння Христового.

Воскрес Христос - радіють ангели і люди.

Христос воскрес! Воістину Воскрес!

Дорогі у Христі! Щиро вітаємо Вас з Великодніми святами. Нехай радість Христового Воскресіння зігріє сьогодні кожного з нас та наповнить наші серця, сім'ї, родини Божою благодаттю, миром та любов'ю. Великдень -величне, найбільше свято у цілому церковному році.

Христове Воскресення — це фундамент нашої віри. Яке б значення мала Христова наука, якщо б так часто Ним передбачене воскресення не сповнилося? Апостоли, проповідуючи святе Єван­геліє, часто покликуються на Христове Воскресення, як на най­сильніший доказ правдивости науки Христа. "А коли Христос не воскрес, — каже святий Павло, — то марна проповідь наша, то марна й віра ваша... Але ж Христос таки справді воскрес із мерт­вих, первісток померлих" (1 Кор. 15, 14 і 20). Тому правда про Христове Воскресення і християнська релігія є нерозривними.

Христове Воскресення — це певна запорука нашого воскре­сення для щасливого вічного життя. Як Христос воскрес, так і ми колись воскреснемо для нового світлого й вічного життя. Сам Христос запевняє нас: "Бо надходить час, коли всі, хто у гробах, голос Його [Сина Божого] вчують, і вийдуть ті, що чинили добро, на воскресення життя. А ті, що зло чинили, — воскреснуть на суд... Така бо воля мого Отця, щоб кожен, хто Сина бачить і вірує в Нього, жив життям вічним і щоб я воскресив його останнього дня" (Йо. 5, 28-29 і 6, 40). (Джерело: о. Ю. Катрій, "Пізнай свій обряд")