Цими вихідними наша молодіжна спільнота вирушила в пішу прощу до Галицької чудотворної ікони в с. Крилос.

Подібна проща є для нас традиційною, адже відбувається третій рік поспіль. Після молитви благословення біля храму ми вирушили до Крилоса, весь час перебуваючи у молитві та спілкуванні в колі друзів. Кілька годин ходи і ми вже на Крилоській землі.

Подякувавши Богові за щасливу дорогу, ми вирушили до Княжої криниці, де спільно помолилися Вервицю до Божого милосердя. Згодом у храмі Успіння Пресвятої Богородиці ми молилися Службу Божу та співали духовні пісні. В суботу, після ранішніх молитов, сповнені Божою благодаттю, ми повернулися додому.

Щиро дякуємо всім, хто разом з нами взяв участь у цій прощі та запрошуємо охочих приєднатися до пішої прощі до Зарваниці, яка відбудеться 12-14 липня. Вихід від нашого храму в п'ятницю, 12 липня, о 6:00.