В останні дні літа Церква урочисто святкує великий празник на честь нашої Небесної Заступниці.

Сьогодні ми вшановуємо подію, коли Марія залишила цей видимий світ і Господь взяв її до Небесного Царства.

Смерть у людському розумінні, - це певна втрата, зокрема для нашого тіла, але водночас для душі це здобуток, бо вона єднається з Богом, стає близько Нього. Успіння Богоматері є зовсім іншим, бо життя її також було іншим. За це Бог нагородив її незрівнянним даром - разом з тілом взявши до Неба.

Ми знаємо, що зараз Марія, будучи біля самого Бога, отримала можливість допомагати нам. Маючи таку духовну поміч від Богородиці, люди з радістю звертаються у своїх молитвах до Неї. Марія завжди є духовно з нами, вислуховує молитви і допомагає нам у різних потребах, особливо в освяченні і спасінні наших душ.

Свято Успіння відкриває нам особливу святість Божої Матері. Мати Божа причинилася до спасіння людей, народивши Спасителя, тому хоче, щоб усі були в Небі разом з Нею. З вдячності за цю святість християни особливо вшановують Марію у день її Успіння. Пресвята Богородиця є для нас прикладом благочестивого життя, яка повсякчас була покірна Господній волі, чим заслужила велику нагороду в домі Небесного Отця. Не забуваймо у своїх молитвах просити Марію про духовні дари. Як зазначив о. Роман у святковій проповіді, подія Успіння Богородиці заохочує нас не відкладати особисту зустріч з Богом на час хвороби чи старості, але приходити до Нього завжди бо Він чекає на кожного із нас.

Зі святом Вас, дорогі парафіяни!