У суботу, 31 серпня 80 паломників від Парафії Різдва Пресвятої Богородиці вирушили до Свято-Успенської Унівської Лаври та селища Підгірці.

В Унівській Лаврі Студійського уставу ми мали Божественну Літургію, де кожен із людей у молитві приніс до Бога різноманітні прохання та намірення. Опісля ми вирушили на Чернечу гору, де молилися за душі померлих монахів і монахинь та мали цікаву екскурсію монастирем, за що дякуємо отцям-студитам.

На цьому наша проща не завершилася, бо ми поїхали до с. Підгірці, де мали можливість бути у храмі Воздвиження Чесного Хреста який був збудований у 1752-1766 роках. На завершення нашої поїздки, ми відправилися до Підгорецького замку, який є одним із найкрасивіших та найвеличніших пам`яток України.

Дякуємо усім парафіянам які взяли участь у прощі та радо запрошуємо усіх бажаючих долучатися до наступних поїздок.