У неділю в нашому храмі парафіяни в особливий спосіб молилися за всіх поневолених недугою алкогольної залежності.

Також було проведено Чин посвячення ІІ-го тому Золотої Книги Тверезості, що була впроваджена на нашій парафії у 2012 році з благословення Архиєпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина.

Відтоді, кожного 13 числа місяця - день, коли ми цілою парафіяльною спільнотою згадуємо у своїх молитвах людей, що страждають від алкогольної залежності. Більше того, Книга Тверезості постійно знаходиться у нашому храмі, тож в будь-який час Ви можете прийти і скласти присягу не вживати алкогольних напоїв на певний період часу, жертвуючи цю постанову в наміренні за зцілення того, хто є поневолений цією недугою.

Додаткову інформацію про Книгу тверезості можна отримати за посиланням.