31 жовтня на нашій парафії відбулись нічні чування. Молодь вирішила, що було б чудово в цей вечір об'єднатися у спільній молитві до Господа.

Тематикою духовного вечора ми обрали гасло «Я з Богом». У першому посланні до Коринтян ми читаємо наступне: «Не можете пити чаші Господньої і чаші бісівської; не можете бути учасниками столу Господнього і столу бісівського. Чи ж будемо ми гнівити Господа?» Тому ми вибрали кращу частку, адже під час нічних чувань усі парафіяни та гості нашого храму мали змогу разом молитися Божественну Літургію, співати духовних пісень, роздумувати над Святим Письмом та просто гарно провести час у дружньому, затишному парафіяльному колі.

Дякуємо нашій молоді, усім парафіянам та гостям за такий чудовий молитовний вечір.