Сьогодні на нашій парафії вірні молилися за щедрі ласки для о. Михайла з нагоди святкування Собору Архистратига Божого Михаїла.

З нагоди великого празника молодь організувала в храмі вечірні чування. В переддень свята молитовна програма розпочалася служінням Великої Вечірні з Литією та співаною вервицею до Божого Милосердя. Згодом о. Андрій розповів про Покликання кожного християнина бути святим. Опісля молодь виконала духовні пісні із розважаннями над Божим Словом. Відтак о. Віталій очолив молитву Адорації Святих Тайн, під час якої кожен в тишині свого серця припав на коліна перед Ісусом Христом у Пресвятій Євхаристії. Насамкінець всі присутні молитвою в колі подякували Богові за Його опіку та любов.

Цього святкового дня в молитві просимо здоров'я та Божого благословення для прот. Михайла Клапківа. Дорогий Отче, нехай Господь буде міцною скелею вашого життя. Бажаємо духовного зросту та всіх дарів Святого Духа для подальшого служіння задля зростання та добробуту нашої парафіяльної спільноти.

Також вітаємо всіх сьогоднішніх іменинників! Нехай Господь веде вас дорогою спасіння впродовж усього земного життя. Божого Вам благословення!