«Як колись в Україні сім’я врятувала Церкву, так тепер святим обов’язком Церкви є врятувати сім’ю».

Саме з такими словами, які сказав Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, священики від парафії Різдва Пресвятої Богородиці провели близько 10 лекцій у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Студенти мали можливість послухати та подискутувати над простими, але фундаментальними речами, а саме: основи сім’ї, важливість віри і молитви, відносини між хлопцем та дівчиною, необхідне спілкування, різниця між любов’ю та закоханістю, між конфліктом і сваркою.

Дякуємо ректорату, представникам та викладачам Прикарпатського університету за надану можливість донести молодим людям, що сім’я – це великий скарб, над цілісністю якого потрібно невтомно працювати, але який завжди приноситиме свої плоди у вигляді любові, радості, чесності та довірі.