4 січня наша парафіяльна спільнота прийняла Вифлеємський Вогонь Миру.

Цю передріздвяну традицію було започатковано ще у 1986 році з метою підтримки людей, що потребують допомоги ближнього. Вогонь бере свій початок з Вифлеєму – місця народження Ісуса Христа, а далі його розповсюджують по всьому світі. В Україну його приносять учасники Національної скаутської організації – ПЛАСТ.

Сьогодні цей вогонь розкриває глибокий духовний зміст: Христову жертовність, він огортає теплом та дарує мир. Передавання вогню з рук у руки міцно єднає серця кожного. Коли на світ прийшов Христос, Він також був у великій потребі, саме тому прийняття Вифлеємського вогню символізує прийняття Спасителя.

Складаємо щиру подяку організації ПЛАСТ за те, що принесли тепло і світло цього вогню до нашого храму.