Цієї п'ятниці семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії провели Хресну Дорогу у нашому храмі.

Молитва Хресної Дороги - це час задуматися над своїм духовним життям, споглядаючи на Ісуса, який несе свого хреста на Голгофу. Подібно і ми в часі посту маємо взяти на себе свої хрести та та відчути безмежно велику силу Божу, що навідається до тих, хто вийшовши на свою Голгофу, зуміє там залишити свій гріх та відчути справжню радість Христової перемоги і воскресіння.

А поки ми знаходимося у часі цієї Великопосної мандрівки, просімо у нашого Господа сили та натхнення до молитви і виконування наших постанов та обіцянок.

Через спів духовних пісень та глибокий зміст тексту кожної стації, устами Богом покликаних людей, до нас промовляв сам Господь.

Сьогодні Хресною Дорогою ми йдемо не тільки у храмах, вона у наших сім'ях, школах, у воєнних окопах чи бліндажах. Не будьмо байдужими, єднаймося у молитві за всіх, хто в цю хвилину тяжко двигає свого хреста.

Щиро вдячні братам семінаристам за їхню жертву на славу Божу та на користь для наших сердець.