У зв’язку із запровадженням карантину на території України, та прийнявши до уваги рекомендації Блаженнішого Святослава, з метою запобігання поширенню цієї недуги рекомендуємо і дуже просимо не нехтувати наступними порадами:

• Виконувати розпорядження цивільних органів влади та дотримуватися санітарних норм, які видають компетентні структури, відповідальні за охорону здоров'я громадян країни.
  • Просимо з розумінням поставитися до цієї ситуації, коли є загроза людському здоров’ю та життю та не збиратися у храмах більше 10 осіб на одному Богослуженні.
  • Священнослужителів просимо обмежити розпорядок Богослужінь на час карантину тільки служінням Божественної Літургії.
  • У храмах стриматися від практики цілування та фізичного контакту з іконами та іншими богослужбовими речами. Ці практики можна замінити іншими християнськими традиціями пошанування святих речей – малим поклоном з прихиленням голови.
  • Особи, які відчувають недугу (температуру, нежить, кашель), нездужають на якусь респіраторну інфекцію, мають хронічні хвороби, особи похилого віку та діти нехай утримаються від участі у Богослужіннях.
  • Особи, які залишаються вдома, можуть користати з трансляцій Богослужінь у засобах масової комунікації. Щоденна радіо трансляція Літургії відбувається о 8.00 год. на радіо «Дзвони» (від понеділка до суботи),  о 17:00 (у понеділок, вівторок та четвер) та о 10.00 год. щонеділі і свята. Усі богослужіння з Архікатедрального і Митрополичого Собору можна переглядати у режимі онлайн на каналі «Youtube» (Ютуб) та на «Facebook» (Фейсбук) сторінці о 8.00 год. в будні дні та о 8.00 год. і 10.00 год. в неділі і свята. Трансляція Служби Божої на Телеканалі РАІ проходить щонеділі, о 10.00год.
  • Обмежити близькі контакти при спілкуванні: вітання за руку, дружні обійми тощо.
  • Особи, які приступають до Причастя, повинні стояти рівно, підняти голову, широко відкрити уста, устами ложечки не торкатися.

Нашу віру і уповання на Господа виражаймо ще більш інтенсивною молитвою – індивідуальною та спільнотною. Особливо закликаємо молитися за недужих, за працівників медичної сфери, за людей слабких  і незахищених, за нашу владу, яка несе відповідальність за безпеку, дочасне благо і здоров'я власного народу та усього людства.

Захищаймо себе від вірусів, які вражають наше тіло. Але ще більше захищаймо наші душі від вірусів паніки, байдужості, ненависті, гніву, упереджень, гордині, егоїзму. Ставаймо одні для одних опертям у труднощах, розрадою в тривогах, потіхою у смутках, пам’ятаючи, що часто звичайний людський жест  підтримки, щира посмішка, люб’язне слово здатні відігнати з людського серця страх, смуток і тривогу та запалити в людських душах світло надії та життя.

Дане звернення просимо священнослужителів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ довести до відома вірних.