Дорогі у Христі, щиро запрошуємо Вас протягом цілого місяця червня молитися разом з нами Молебень до Христа Чоловіколюбця, прославляючи Його безмежну любов і милосердя до кожного з нас.

"Уся земля нехай поклониться Тобі і співає Тобі, нехай же співав імені Твоєму, Всевишній" (Пс. 65,4) - молимось ми словами тропаря. Тож нехай кожен з нас, що буде щоденно проставляти Христове найсвятіше Серце, отримає ласку і благодать від Всевишнього та люблячого Бога.

Просимо єднатися з нами у  молитві:

Понеділок - Субота

8:00 Свята Літургія. Молебень до Христа Чоловіколюбця

18:00 Свята Літургія. Молебень до Христа Чоловіколюбця

Неділя

9:00 Свята Літургія. Молебень до Христа Чоловіколюбця

11:00 Свята Літургія. Молебень до Христа Чоловіколюбця

18:00 Свята Літургія. Молебень до Христа Чоловіколюбця

У червні молимось до Найсвятішого Серця Христового

Надсилайте Ваші прохання про молитву в приватне повідомлення на нашу сторінку Facebook, або за посиланням.

Також будемо вдячні Вам за Вашу добровільну пожертву на храм. По можливості пожертву можна надіслати на рахунок нашої парафії або ж сканувавши QR-код.

У червні молимось до Найсвятішого Серця Христового

Отримувач:

УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці

ЄДРПОУ:

Р/р: UA703366770000026008374653001

‎АТ КБ «Приватбанк»

Призначення  платежу: Добровільна пожертва нецільового призначення