Сьогодні виповнилося 10 років з дня освячення нашого храму.

Парафіяльна спільнота зібралася на урочисте богослужіння, яке очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. За доброю традицією, на святкування також завітав почесний гість - міський голова п. Руслан Марцінків.

Дорогі та любі парафіяни, прихожани, вірні нашої прекрасної християнської родини. Сьогодні ми святкуємо чудове свято – 10 років від дня, коли Преосвященний Владика Володимир освятив наш любий та чарівний храм. В цей день від щирого серця вітаємо Вас з храмовим святом. Вітаємо дітей і дорослих, сім’ї та родини, парафіяльну молодь та спільноту матерів. Вітамо тих, хто з нами від самого початку парафіяльного життя та тих, хто в одну прекрасну мить прийшов до нашого храму і залишився з нами до сьогодні. У цей день ми заносимо свої подячні молитви до Господа Бога за нашу християнську родину, за цих чудових десять років насиченого парафіяльного життя, які ми пройшли разом. Нехай Господь, бачачи вашу працю на Його славу та чуючи Ваші молитви, благословляє та провадить кожного дорогою християнського життя, а Пресвята Богородиця, яка міцно тримає всіх нас під своїм покровом, завжди буде Вашою заступницею та помічницею в усьому. Зі святом Вас!

З любов'ю та молитвою,

священики храму Різдва Пресвятої Богородиці.