В нашому храмі чисельно молилися працівники медичної сфери.

З нагоди дня медичної сестри в нас на парафії відбулася спільна молитва, яку очолив Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин у співслужінні священників нашого храму та медичних капеланів. Приємно відзначити, що традиційно до цієї молитви долучився міський голова Івано-Франківська, п. Руслан Марцінків.

Як зазначив Митрополит, медики - немов ангели в білій одежі, адже вони теж невтомно трудяться задля нашого здоров'я та безпеки, часто наражаючи себе на великий ризик.

Жертовність - це незамінна риса медичного працівника. Йдучи в лікарню, людина має переконання, що там її чекають люблячі працівники медичної сфери.

Тому бажаємо вам, дорогі медсестри, бачити в кожній людині Божий образ, з радістю і любов'ю дбати про ближніх та невтомно служити людям, яких Бог щодня посилає на вашому життєвому шляху.