19.09 в нашому храмі відбувся перший день святкування празника.

Підготовка тривала не один день, тому кожен, хто завітав до нас, міг побачити плоди нашої спільної праці. Як завжди, парафіяни чисельно долучилися до підготовки, починаючи із прибирання храму та території, приготування ласощів для святкового столу, ну і, звичайно, участі у цьому захоплюючому дійстві. Вагомий внесок зробила парафіяльна молодь.

У перший день святкування в нашому спільному домі пролунали музичні композиції від парафіяльного хору та відомих виконавців: Оксани Романюк, Оксани Сливки, Миколи Ровенка. Кульмінацією святкової програми стала танювальна програма під спів чудових музикантів.

Запрошуємо також сьогодні долучатися до молитовної програми вечірніх чувань, яка розпочнеться о 18:00. Продовжуємо святкувати та насолоджуватися тим, що ми є частиною великої та міцної сім'ї!

Зі святом Вас, дорогі парафіяни!