Ще один молитовний вечір відбувся у нашому храмі.

Численні парафіяни, молодь, діти, всі ми єдналися у одному намірі, з проханням захисту наших воїнів та благанням до Господа про мир та перемогу.

Як зазначив у своїй науці о. Віталій: «У цей нелегкий час для нашого народу, нам потрібно як ніколи наблизитись до Бога, щоб відчути Його благодать і силу та поділитися нею з тим, хто поруч. Це одне із завдань християнської спільноти».

Протягом цілого вечора на престолі були виставлені Святі Тайни, для більшого почитання і під час молитви кожен міг у тишині свого серця занести своє особисте прохання до Євхаристійного Ісуса.

Дякуємо всім хто був з нами у цей молитовний вечір, а особливо парафіяльній молоді за організацію, та нашій співочій групці «misericordia» за чудовий спів.