Ось уже другий місяць, у нашому храмі триває підготовка дітей до першої Сповіді та урочистого прийняття св. Причастя.

На уроках дітки завжди дізнаються щось нове про Бога та створений Ним світ, вивчають молитви і навіть знаходять час на цікаві ігри. Навчання не обмежується працею на уроці, адже щоразу діти повинні виконувати домашнє завдання.

Додамо, що на парафії для катехизації  сформовано 5 груп, а загальна кількість діток більше як сто осіб.

Народне прислів’я говорить нам: «Що посієш, те й пожнеш». Діти – це саме та нива, яка прагне зерна доброї науки. Тож складаємо щиру подяку батькам за сприяння у навчанні своїх діточок катехизму та нехай всіх нас благословить Господь.

Фото: Чергове заняття катехизму провів з дітками 3-А класу, ЗОШ № 12 о. Віталій.