Напередодні, в Прикарпатському Національному університеті в рамках відзначення Міжнародного Дня студента та відзначення в нашій державі Дня Гідності та Свободи відбулося віче, присвячене вшануванню пам’яті Героя Небесної Сотні, Романа Гурика.

З благословення пароха нашої парафії, прот. Михайла Клапківа, молитву за полеглими за Героями, які загинули на Євромайдані провів священик нашого храму о. Віталій Сенько. Також, часники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Романа Гурика та загиблих Героїв.

Біля Обеліску, присвяченому студентам та викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, віддати шану Героям зібралися ректор університету Ігор Цепенда, представники ректорату, директори інститутів, декани факультетів, викладачі, працівники та студенти.