19 січня Церква святкує один з найбільших празників у році Богоявлення Господнє.

В цей день спогадуючи пам'ять про подію Хрещення Господнього в річці Йордані, священики та вірні нашої парафії після Божественної Святої Літургії, спільно молилися чин Великого Йорданського водосвяття, та зачерпнувши йорданської свяченої води, понесли радість цього свята до своїх домівок.

Щороку, протягом йорданських свят священики відвідують домівки своїх парафіян з душпастирським візитом, освячують оселі та благословляють вірних на щасливе життя у новому році.

Празник Господнього Богоявління крім празника Паски і Зішестя св. Духа належить у Східній Церкві до найстарших празників. його почали святкувати при кінці II або з початком III ст.. Про нього згадує у своїх творах св. Климент Олександрійський († 215). Апостольські Постанови, твір з IV століття, про цей празник кажуть: "Нехай празнують празник Богоявління, бо того дня явилося Христове Божество, про яке свідчить Отець при хрещенні і св. Дух у виді голубині, вказуючи на Христа". Про подію Богоявління у III столітті говорять при богослужіннях св. Іпполит Римський (†235) і св. Григорій, Неокесарійський Чудотворець (†270), а в IV ст. в дні цього празника мають прегарні духовні науки св. Григорій Богослов, св. Іван Золотоуст, св. Григорій Ніський, св. Августин та інші Отці Церкви.

У Східній Церкві цей празник належить до 12 великих празників. В Постановах Апостольських сказано про Богоявління: "Хай буде у вас у великій пошані день, в якому Господь явив нам Божество"