Добрим звичаєм по храмах нашого краю є проводжати Різдвяні та Йорданські свята розколядою.

Цієї неділі, 28 січня таке свято відзначили священики та вірні нашого храму. По завершенні Святої Літургії, усі присутні почули колядки у виконанні парафіяльного хору. Опісля наша молодь вертепом подарувала глядачам святкову радість. Також до нас завітав о. Іван Вінтоняк та брати-семінаристи зі своєю святковою програмою, з якою вони в часі Різдвяних свят несли добру звістку парафіянам в Італії. На завершення всі присутні мали змогу поласувати смаколиками у нижній частині храму та прославити Ісуса Христа щирим співом колядок та віншуваннями.

Різдвяний цикл свят закінчується, але радісне пережиття Різдва Христового повинне повторюватися якнайчастіше в нашому житті через молитву, Святі Тайни, Літургію та любов до ближніх.

Дякуємо кожному, хто долучився до розколяди - спільноті "Матері в Молитві", парафіяльному хорові, молодіжній спільноті та братам-семінаристам.