У суботу, 4 серпня розпочалася щорічна Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич).

Молодь та парафіяни нашого храму приєдналися до пішої ходи, яку учасники прощі розпочали після спільної молитви на Службі Божій в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового.

Спільна молитва, участь у Святих Тайнах, можливість приступити до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої та чудова євангелізаційно-мистецька програма, це те, що подарувало всім нам духовну радість та щастя від кожної хвилини перебування у Давньому Галичі.

Завершилась проща в неділю, Архієрейською Божественною Літургією, котру очолив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.  На завершення Служби Божої Блаженніший закликав присутніх прочан помолитись Отче наш та Богородице Діво, в наміренні Святішого Отця Папи Франциска, а опісля уділив усім повний Відпуст.