З 7 по 12 серпня на нашій парафІЇ тривав традиційний щорічний християнський табір для дітей "Веселі канікули з Богом".

Тема табору "Запрошені на Царський бенкет", мала на меті розповісти про Божественну Літургію,  її історію та значення для кожного з нас. Кожен день діти розпочинали з ранкової молитви та Служби Божої.  Щоденна катехизація, це час, коли ми спільно дізнавалися щось нове про найдосконалішу молитву, яку залишив нам сам Ісус Христос - Божественну Літургію. 

Невід'ємною частиною для всіх були банси, квести та цікаві конкурси та ігри, в яких діти розвивали свої вміння та веселилися в колі нових друзів. 

Особливою радістю для дітей була спільна поїздка до Галицького національного природного парку, де в ході цікавої екскурсії ми мали можливість познайомитися із найпоширенішими представниками тваринного світу нашого краю. 

Завершився табір у неділю, 12 серпня, коли після спільної молитви на Божественній Літургії діти зробили маленьке представлення перед батьками всього що вони навчилися та цьогорічному таборі.

Дякуємо всім батькам, дітям та аніматорам за спільну молитву, працю та відпочинок, і з нетерпінням чекаємо нових таборів.

Дивіться також:

Всеукраїнська проща до Крилоса

Виступ дитячої спільноти: "Народження Предтечі"