Сьогодні в нашому храмі відбулася урочиста Божественна Літургія з нагоди початку навчання у школах та університетах.

Традиційно, 1 вересня, на богослужіння збирається студентська молодь, щоб попросити в Бога мудрості, сили та витривалості, адже навчання та вибір професії - це велика відповідальність. У своєму зверненні до гостей о. Микола Шиманський наголосив, що Бог кличе до співпраці не лише духовенство, але кожного із нас, не залежно який фах ми обираємо. Тому важливо крокувати дорогою знань із Богом та просити віднайти своє власне покликання у житті серед численних професій, щоб у майбутньому приносити добрі плоди там, де будемо трудитися задля власного добра та на прославу нашого Бога.

Разом зі студентами на святковій Божественній Літургії молилися також ректорат і викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, які є провідниками молоді та намагаються передати необхідні їм знання.

Вітаємо учнів, студентів та викладачів з днем знань. Нехай Господь провадить всіх нас шляхом правдивої науки!